Exide akud - Tondi autoteenindus 683 3676 Tondi 1, Tallinn info@autoteenindus.ee
Exide akud - Tondi autoteenindus

Autoakud

Kohapeal pakkuda erinevate tootjate akusid

EXIDE Basic
Mõeldud kasutamiseks normaalsetes tingimustes väikestel ja keskmistel sõiduautodel, milledel ei ole palju elektritarbijaid.
EXIDE Classic
Talub hästi elektritarbijatega koormamist. Kõrge käivitusvool ja talub hästi ka korduvaid külmkäivitusi. Väike hooldevajadus, lai valik nii bensiini kui diiselmootoritega autodele.
EXIDE Heavy Duty
Akud veoautodele, bussidele ja traktoritele. Tugevdatud konstruktsiooniga akud, millised on mõeldud kasutamiseks rasketes tingimustes ja milledel on kõrge käivitusvool.
EXIDE Super Heavy Duty
Tugevdatud konstruktsiooniga aku. Mõeldud kasutamiseks rasketes tingimustes. Talub hästi korduvaid laadimis- ja tühjenemistsükleid. Kõrge käivitusvool.
EXIDE Heavy Duty Extra
Mõeldud kasutamiseks eriti rasketes tingimustes, eriti hea külmkäivitusvõimsus. Võtab hästi vastu laadimisvoolu. Väga hea vibratsioonitaluvus. Mõnedel akutüüpidel ventileeritav kaan.
EXIDE Ultra
Uus Exide Ultra STS seeria on spetsiaalselt välja töötatud põhjamaade oludele sobivaks, kus on vaja palju käivitusvoolu. Mahutavusest jätkub ka suuremate voolutarbijate toitmiseks. Aku on täiesti hooldusvaba. Aku seisundit on võimalik vaadata kaanes olevast aknakesest. STS on patenteeritud tehnoloogia, mis väldib sädemete tekkimise akus ja sellest lähtuva plahvatusohu. Lisaks sellele hoiab STS ära võimaliku akuhappe väljavoolamise isegi juhtudel kui aku peaks sattuma tagurpidi või külili.
EXIDE Maxxima
Eriaku, 30% rohkem käivitusvoolu. Kõikidele normaalkasutuses voolutarbijatele ja lisaks veel ka võimsamatele tarbijatele. Suurepärane vibratsioonitaluvus. Mahutavusest jätkub ka suuremate voolutarbijate toitmiseks. Aku on täiesti hooldusvaba. Mugavust lisab tugev sang.
EXIDE Maxxima Deep Cycle
Uus ja täiuslikum aku sobib ideaalselt vabaaja kasutusse, nagu mootorpaatidele jms. Aku on täiesti hooldusvaba. Mugavust lisab tugev sang.
EXIDE Micro käivitusakud
Lai valik kuivlaetud akusid mootorratastele, nii 6V kui 12V.